Ile zarabiają policjanci? Czy jest tak kolorowo jak twierdzi KGP? Sprawdziliśmy wszystkie grupy! [LISTA PŁAC]

Zawód policjanta pod względem finansowym jest atrakcyjny dla młodych ludzi - przekonuje Komenda Główna Policji. Tymczasem związkowcy podkreślają, że mija się to z prawdą i żądają podwyżek - 650 zł w przeliczeniu na jednego funkcjonariusza. Ile tak naprawdę zarabiają policjanci. Sprawdź RAPORT, sporządzony na podstawie danych z 2017 roku - kliknij w zobacz galerię.

DRAPA

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

08.04.2018, 10:32

Zacznij przestrzegać przepisów ruchu drogowego, a nie nasyłaj policjantów na zwykłych obywateli KAPUSIU.

31.03.2018, 17:02

Czy to pewne?200zł dla 2-4 grupy i 100zł dla 5?Czy ktoś z Was jest w związkach zawodowych i coś wie?

30.03.2018, 14:27

Człowieku Ty masz rozdwojwnie jaźni, piszesz pod conajmnuej dwoma nickami, może też za dwóch Ci powinni płacić? Zgłoś się do psychologa, on ci może pomóc.

30.03.2018, 09:53

Jeśli nie czujesz się na drodze bezpiecznie to chodź po chodniku !!!!

30.03.2018, 09:16

Czy może Pan Panie Sad spróbować nie używać chamskiego zwracania się do pozostałych czytelników?Także do tych,którzy mają odmienne zdanie niż Pan?

30.03.2018, 09:04

Trochę kultury osobistej panie Dad.Po co to chamstwo i prostactwo.

30.03.2018, 08:08

Policjant w wolnej Polsce zarabia 3000.Czyli po ok 25 latach służby dostanie 1500 zł emerytury.Czyli tyle co esbek,który został ukarany za służbę dla systemu totalitarnego.

30.03.2018, 07:59

Stań nierobie prze którejkolwiek drodze i powiedz czyja to wina, że nikt nie przestrzega żadnych przepisów, prędkość, linia ciągła, kierunkowskazy itd można to mnożyć w nieskończoność . I zapytam po raz kolejny, za co chcesz podwyżkę? Ja jako obywatel, nie czuję się na tych drogach bezpiecznie i dopóki w taki sposób jak dotychczas będzie policja pracowała, żadnej podwyżki, bo niby za co? Zyjecie z moich podatków, i nic nie robicie dla poprawy bezpieczeństwa, to jest chyba coś nie tak.

29.03.2018, 22:03

PiS rozpętał kampanie nienawiści przeciwko policji,społeczeństwo to łyknęło,jak wiele innych rzeczy. Jeden policjant mi kiedyś powiedział:" dzisiaj to my jesteśmy wyklęci" Uważam,że przesadził,ale coś w tym jest. Myślę jednak,że Polacy to mądry naród.Nie zniszczy własnej policji.Podobno bezpieczeństwo nie ma ceny.Tak,ale to dotyczy tylko wojska.Trzeba się przygotować na wypadek gdyby Rosjanin chciał napaść Polaka,ale nie trzeba się przygotować na wypadek gdyby Polak chciał napaść Polaka.No chyba,że dzieci posłów zostałyby napadnięte.Wtedy oczywiście policja będzie potrzebna,ale jak zwykły Kowalski oberwie,to nie potrzeba sprawnej policji.

29.03.2018, 21:37

Panie Sad pozdrawiam. Myślenie Pana jest jak dziecka z "zerówki". Naprawdę gościu masz pojęcie....bravo, nawet żal mi cię frustracie... Jestem policjantem ze stażem 28 lat i nadal pracuję, po 27 latach "szanowni przełożeni" zauważyli,że wypadałoby za pracę dać mi grupę wyżej...wcześniej widzieli takich z "plecakami" ze stażem 8, 10, 13 letnim.Mimo swojej super grupy nie zarabiam kokosów za to co robię i co zrobiłem. Jestem ściekły na to,że są służbach mundurowych takie różnice jak np. wojsko.Oni mogli dostać za Ministra Antoniego 1200 złotych podwyżki, mają dodatek za brak mieszkania i wiele innych wyższy od policyjnych. A ja tylko pytam czy żołądek żołnierza jest inny? Gdzie były przez te wszystkie lata etatowe NSZZP ?

29.03.2018, 21:33

No tak logiczne:nie płacić policjantom,będą wtedy pracować lepiej i więcej ludzi będzie chciało wstąpić do policji. I jak już w ogóle nie zapłacimy policjantom,to nasze drogi będą super bezpieczne.W ogóle wszystko będzie super,wystarczy tylko nie płacić policjantom za ich pracę.Słuchaj mistrzu,to skoro policjantom przestaniemy godnie płacić za ich pracę,to po co oni mają przychodzić do pracy. Skąd wziąć pieniądze na godne zarobki dla policjantów?Wystarczy przestać ich okradać.

29.03.2018, 21:17

Przepraszam a jakie Pan może mieć pojęcie o pracy w policji? Ile Pan tu przepracował? Skąd czepie Pan swoją wiedzę na temat policji?Z brukowców?Na służbie zdrowia też się Pan zna,na wymiarze sprawiedliwości jeszcze lepiej.Wystarczy wziąć widły do ręki i krzyczeć:"wszyscy lekarze to złodzieje i mordercy! Wszyscy policjanci to też kasta,wszyscy sędziowie to też kasta"Kasta to bardzo modne słowo ostatnio. Mowa nienawiści.Pokaż najpierw sam co potrafisz.Jaki zawód Pan wykonuje, jaka odpowiedzialność się wiąże z Pana zawodem? Ilu ludziom Pan w życiu pomógł,zrobił Pan coś dobrego? Może jakieś konkrety,może zacząć od czubka własnego bosa?Kim Pan jest,że chce Pan odebrać policjantom podwyżki?Państwo Polskie to Pana własność.Policjanci też płacą podatki.Jesteśmy częścią naszego społeczeństwa i nie mamy się czego wstydzić.Dałby Pan radę jako policjant? Jaki zawód Pan wykonuje.Musiał Pan przejść takie egzaminy jak policjant?Myśli Pan,że psycholog by Pana przepuścił? Nawiedzonych,którzy chcą rządzić psycholog nie przepuszcza.

29.03.2018, 20:05

Czytaj że zrozumieniem a jak nie potrafisz, to kogoś poproś niech Ci przetłumaczy

29.03.2018, 18:40

Nie jest Pan uczciwym obywatelem tylko małym człowieczkiem,który mści się za mandat,albo co gorsza złapali pana na jeździe po pijaku. Uczciwy obywatel oceni policję uczciwie i zazwyczaj nie jest do niej agresywnie nastawiony,bo niby dlaczego miałabym być?

29.03.2018, 18:36

Nasze kochane społeczeństwo szczerze nas nienawidzi, a potem oburza się:"jak to?Dlaczego jest tak mało policjantów?"Nie jest mało,ale większa część czyli oficerowie,na których idzie najwięcej kasy mają zakaz pracy na I linii.Jaśnie państwo z gwiazdkami nie musi nic robić,a całą wściekłość i tak społeczeństwo skieruje wobec tych,którzy tyrają za trzech,bo oficerowie muszą skąd mieć swoje wypasione premie.Ale ciemny lud o nierobach inspektorach słówka nie piśnie, a wyzywać będzie tylko zwykłych policjantów na I linii.Ciemny lud,ciemny lud.Pojęcia nie mają ile pieniędzy idzie na utrzymanie komend wojewódzkich. Żadne cywilizowane społeczeństwo nie będzie atakować policjantów na I linii,bo to są policjanci,którzy ponoszą największe ryzyko utraty życia i zdrowia. Mamy narażać własne życie?W imię czego?Żeby potem usłyszeć wszystko co najgorsze,tylko dlatego,że ktoś mandat zapłacił i znienawidził drogówkę?A walić mandatów ile wlezie.

29.03.2018, 18:16

Za rok 15 lat służby 30 lat pracy i 3200 zł nie mówie że to mało ale za tą prace na drodze szału niema po opłaceniu mieszkania zostaje 1700 i żona dwoje dzieci brak zgody żeby iść w wolnym czasie dorobić na budowe a po zapomoge nie pójde bo tam chodzą oficerowie bo oni biedni.

29.03.2018, 18:14

Słyszał Pan coś o tym,że nikt nie chce wstępować do policji?To skąd mają brać się policjanci? Problem nie polega na tym,że na początku są niskie zarobki.Bez pleców i układów zawsze będą niskie. Dlatego brakuje chętnych do policji.

29.03.2018, 18:08

Bujda, mydlenie oczu. Jestem na 5 grupie i chciałbym zarabiać 3 700 zł, a nie zarabiam.
Pozdrawiam z podkarpacia gdzie zarabia się najmniej.

29.03.2018, 17:05

Podwyżki zarobków może dostać ktoś kto pracuje rzetelnie i sumiennie, nie nierób który przychodzi do pracy i przesiadzi cały dzień w samochodzie, nie robiąc zupełnie nic! Z samochodu wychodzi jedynie po to żeby się najeść. Tak właśnie widzą pracę drogówki uczciwi obywatele. Spójrz na polskie drogi i zapytaj sam siebie, za co chcesz podwyżkę pensji!? Ten horror który tam panuje to zasługa policji.

29.03.2018, 15:12

Czy ktoś widział naszą miastową drogówkę w Lgocie Murowanej ? - tam jeżdżą wszyscy jak chcą, ograniczenia prędkości nikt tam nie przestrzega, ba nawet jeszcze robią wyścigi w wyprzedzaniu sie, a gdzie tam Policja ? - nigdzie !.

29.03.2018, 13:39

A niby za co ta drogowa chce więcej zarabiać? Spójrz na jedne z najbardziej niebezpieczne w Europie polskie drogi! JA JAKBYM TAK PRACOWAŁ JAK TA POLSKA DROGOWA TO MNIE ZWOLNIĄ! A tu nieroby chcą podwyżki, za co się pytam?

29.03.2018, 13:03

Czym się różni Kaczor od Papugi ? - niczym, całe życie obydwoje żyją w złotej klatce !.

29.03.2018, 09:25

Kolego widać ,że łysy pisze całkiem do rzeczy ,a ty jako 40 letni emeryt masz coś z głową .Daj sobie czubku jeszcze jednego +

29.03.2018, 08:40

Kolego zmień psychiatrę bo chyba masz źle dobrane leki

28.03.2018, 23:38

Za co biorą kasę policjanci w zawiercianskiej dochodzeniówce ?