Skoro dysponujemy własnym, szczególnie własnościowym mieszkaniem... teoretycznie moglibyśmy robić w nim niemal wszystko. Nic bardziej mylnego! Istnieje szereg czynności, których zabronić może nie tylko wspólnota mieszkaniowa, ale także Polskie prawo. Kliknij w galerię powyżej i sprawdź o których czynnościach mowa.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:Dom

Komentarze (15)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Marian (gość)

Poziom merytoryczny tego niby artykułu jest poniżej krytyki więc nie będę sie rozpisywać. Autor powinien sie najpierw zastanowić nad argumentacją swoich tez albo zasięgnąć opinii np. Zarządców nieruchomości. Dno.

ola (gość)

najgorsze jest jak ktoś przeprowadzi się z dzielnicy cudów albo ze wsi do bloków to się robi panisko ze słomą w butach i szaleje

lokator (gość)

Niektórzy nawet nie wiedzą co komentują!!!!! Znając nasz kraj to nie którzy zrobili by z bloku chlew jakich mało!! przecież to normalne że po 22-jest cisza, grila na balkonach się nie robi, a z tym ogrzewaniem też jest racja! siedzą w kufajach wychładzają ściany ale blok by chcieli mieć na poziomie, to kto jak nie każdy z mieszkańców ma o to dbać. Do grobu się kasy nie zabierze to lepiej mieć ciepło za życia. Stare dziady są najgorsze im wiecznie mało.

oburzony (gość)

brakuje instrukcji popełnienia samobójstwa,najlepiej przez wysadzenie całego budynku gazem bo nawet wys..ać się nie wolno bez pozwolenia .Otwarte więzienie dla lalek na sznurku. Za głupi regulamin zero czynszu powinni szkodliwe dostać

AnotherBrickInTheWall (gość)

....niech jeszcze zabronią uprawiania seksu, jako zakłócanie ciszy nocnej, he he he he.......

Bombel (gość)

Ale pierdoły! Kto to pisał? Naczelny pościł to w sieć? Co bierzesz lub co pijesz ? Czy pan lub pani czytaliście?

myślenie (gość)

Czytając niektóre punkty, które pokazują dobitnie że jesteśmy tuż przed podpisaniem umowy o współpracy i wymianie doświadczeń z Koreą Północną .A nawet w niektórych przegoniliśmy naszego nowego partnera.

:-) (gość)

A jaka kara jest za głośne puszczanie przez sąsiada siarczystych pierdów oraz głośne stękanie na kiblu?

Tip (gość)

Autorze tego artykułu :-):-) Może czas zapoznać się z funkcjonującym w Polsce prawem a dopiero później pisać głupoty?

QQQ (gość)

Jak małp y w zoo. Klatka, TV i nie oddychac bo sąsiad zadzwoni. Macie to ma własne życzenie, sami wybieracie takie władze do wspólnoty