Lista nowych grzechów. Zarabiasz za dużo albo jesz fast foody? Musisz się wyspowiadać [LISTA]

Spowiedź przed Wielkanocą. Wielu katolików przystąpi do spowiedzi przed świętami. Ważny jest rachunek sumienia. Robiąc go, należy znać nowe kategorie grzechów, które popełniamy. Kliknij w "zobacz galerię" i sprawdź wykaz grzechów, które powstały w ostatnich latach.

red

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

29.03.2018, 08:09

WYMAGANIE SPOWIEDZI , TO OBRAZA UCZUĆ RELIGIJNYCH . Zdzierca ,wyzyskiwacz czy zaczadzony kadzidłem facet stosujący czary mary ; jakim prawem spowiada ? .Ciekawość pierwszy stopień do " piekła" . Piekło , inaczej grób .

28.03.2018, 22:56

To ojcu dr.Rydzykowi braknie grzechów z ktorych ma sie spowiadac3

28.03.2018, 13:37

No i widać po komentarzach, kto ma się z czego spowiadać. Sumienie gryzie ;)

28.03.2018, 13:08

A CO Z GRZECHAMI SIERADZKIEGO DR PROBOSZCZA mariana

27.03.2018, 20:07

przeczytałam listę. pedofilia, zanieczyszczanie środowiska, seks z lalkami, zwierzętami, dręczenie zwierząt, bogacenie się cudzym kosztem - jak najbardziej są grzechami. ta lista w sumie niegłupia jest.

27.03.2018, 20:02

bardzo dobrze, ile można się spowiadać wciąż z tych kłotni, lenistwa i alkoholu? jeśli ktoś lubi się spowiadać, ma ściągę :)

27.03.2018, 17:28

A w dupach wielebnym pedofilom się coś nie poprzestawiało??? Sami krzywdzą ludzi nieroby je...ne i wypytują innych. A ch... was to obchodzi!!! Do roboty, nieroby w czarnych kieckach...

27.03.2018, 12:38

Pyta pleban o masturbację i jak często, odpowiadam codziennie, bo co poradzę jak już wytrzymać się nie da.

27.03.2018, 09:39

Podane są suche fakty, informacje o nowych grzechach WEDŁUG KOŚCIOŁA. Kto tu czym pluje? Z ciebie się wylewa żółć :-(

27.03.2018, 09:19

Większość z tych grzechów to niestety codzienność na plebanii

27.03.2018, 09:05

Redaktorku weź koło i uderz się w czoło. Takie smuty piszesz.. plujesz jadem. Może skierowano na badanko do psychiatry?

26.03.2018, 19:53

A czy księża wyspowiadaja się że mają pieniądze od Państwa i jeszcze zabierają niby na kościół a biorą w wszystko do własnej kieszeni? A czy księża się wypowiadają bo mają lepsze auta niż swoi parafianie i to jeszcze kupione za tych biednych ludzi pieniądz? Czy ksieza wyspowiadają się jak łamią celibat? Są księżami to wgl nie powinni używać sekusalnie a młodym mówią że nie żyją w duchu Boga bo są bez ślubu. To jest chore. Katolicyzm jest totalnie do bani nakazują mam takie rzeczy a ci którzy powinni dawać nam przykład to robią jeszcze gorszee rzeczy od zwykłych ludzi. Niech oni te swoje prawa wsadza gdzieś. Najpierw niech spojrza na tych którzy najwięcej grzeszy a potem na zwykłego katolika.

26.03.2018, 17:51

Z tego ostatniego grzechu to Rydzyk powinien sie wyspowiadac :D