Mecz Polska - Korea Południowa. 53 tys. widzów na Stadionie Ślaskim [ZDJĘCIA kibiców]

Mecz Polska - Korea Płd. Reprezentacja Polski po ponad ośmiu latach przerwy wróciła na Stadion Śląski. Na meczu Polska - Korea Płd. Kocioł Czarownic wypełnił się kompletem publiczności. Na chorzowskim gigancie zasiadło ponad 53 129 tys. widzów. Zobacz zdjęcia...

Polska - Korea Płd. MEMY. Piękny mecz w Chorzowie na Stadionie Ślaskim!!!

Zobacz ponad setkę fotek z meczu Polska - Korea Płd - kliknij TUTAJ!

Mecz Polska - Korea Płd. 53 tys. widzów na Stadionie Ślaskim [ZDJĘCIA kibiców]

Stadion Śląski czyli imponujący „Kocioł Czarownic” wypełnił się przed meczem dość sprawnie i szybko zaczął żyć jak za dawnych lat, owacyjnie - krzykiem kibiców - witając wychodzących na murawę Biało-Czerwonych. Ponad 53.000 tysięcy widzów na towarzyskim meczu nie stanowi przecież dla nich widoku powszedniego.

Gdy pierwsza połowa kończyła się wynikiem 2:0, wydawało się, że już wszystko jest jasne. Ale prawdziwe emocje zaczęły się w drugiej połowie.

Chaos, jaki zaczął dominować w drugiej połowie, zwłaszcza w jej końcówce, trenera Nawałkę wyraźnie irytował. Kolejnym piłkarzom mocno się obrywało zza linii bocznej, ale najwięcej uwag otrzymał Teodorczyk.

Ręczne sterowanie niewiele jednak zmieniało, a goście widząc bałagan w szykach Polaków przeprowadzili akcje, które dały im remis!

Ostatnie słowo należało jednak do Piotra Zielińskiego, który uratował kolegów przed wielką awanturą w szatni.

Kibice odetchnęli z ulgą i zaczęła się zabawa. Polska wygrała 3:2.