Ogród Dendrologiczny w Przelewicach to niezwykłe spotkania z przyrodą Ogród Dendrologiczny w Przelewicach to niezwykłe spotkania z przyrodą

Ogród Dendrologiczny w Przelewicach to niezwykłe spotkania z przyrodą. (© archiwum ZROT)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do 17 października internauci mogą głosować na Najlepszy Produkt Turystyczny 2011. W plebiscycie organizowanym przez Polską Organizację Turystyczną i serwis otoWakacje.pl stratuje 44 kandydatów z całej Polski. O tytuł i cenną nagrodę ubiegają się m.in.: Muzeum Techniki i Komunikacji – Zajezdnia Sztuki w Szczecinie, oranżeria z kolekcją roślin śródziemnomorskich w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach i sieć przystani kajakowych na Redze.

Na tydzień przed zakończeniem głosowania na stronach serwisu otoWakacje.pl, spośród zachodniopomorskich kandydatów największe szanse na sukces zachowuje szczecińskie Muzeum Techniki i Komunikacji – Zajezdnia Sztuki. 11 października miało 7,6 proc. głosów (5. pozycja). Przelewice zebrały 3,4 proc. głosów, a przystanie kajakowe na Redze – 1,1 proc. Prowadzi zespół pocysterski w Krzeszowie (woj. dolnośląskie) z 10,6 proc. głosów. Zwycięzca może być tylko jeden. W nagrodę otrzyma m.in. internetową kampanię reklamową o wartości 50 tysięcy złotych (w serwisach Grupy Allegro).

Nagrody czekają również na internautów. W puli są aparaty fotograficzne, zestawy przewodników weekendowych po Polsce, iPody i plecaki. Na wybrany produkt zagłosować można tylko raz. Koniec głosowania – 17 października o godz. 12.00. Więcej na stronie produkt-turystyczny.otowakacje.pl.

Przypomnijmy, że Ogród Dendrologiczny w Przelewicach jest tegorocznym laureatem plebiscytu Perły w Koronie Województwa Zachodniopomorskiego. W wakacyjnej zabawie, jaką od kilku sezonów portal naszemiasto.pl proponuje internautom wspólnie z Zachodniopomorską Regionalną Organizacją Turystyczną, uczestniczyło także Muzeum Techniki i Komunikacji – Zajezdnia Sztuki.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!