Rozalia Roszyk NAGO w Playboyu [ZDJĘCIA +18]. Gwiazdą kwietniowego Playboya jest piękna Miss Dolnego Śląska oraz jeszcze do niedawna pogodynka TVP Katowice. Zobacz zdjęcia...

Rozalia Roszyk NAGO w Playboyu [ZDJĘCIA +18]. Była pogodynka TVP Katowice w sexy sesji [kwiecień 2018]

Wokół Rozalii Roszyk rozpętała się ostatnio burza. A to dlatego, że piękna 21-latka została właśnie gwiazdą polskiej edycji „Playboya” i pojawi się w roznegliżowanej sesji zdjęciowej w kwietniowym numerze magazynu. Głosy oburzenia dotyczą tego, że Rozalia jest jednocześnie pogodynką TVP3 Katowice. Czyżby?

Rozalia Roszyk w 2014 roku znalazła się w Top 10 Miss Polski Nastolatek. Rok później zdobyła tytuł Miss Dolnego Śląska. Rozalia jest piękna i ma znakomite wymiary (93/61/83).

Pochodzi z Sycowa, jest studentką dziennikarstwa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Jeszcze przed maturą rozpoczęła karierę modelki.

Podjęła także pracę w telewizji. Jest popularna. Jej profil na Instagramie śledzi ok. 15 tysięcy osób.

Można ją było podziwiać jako pogodynkę w TVP3 Katowice.

I właśnie to zmierziło wielu, bo jakże: pracownica publicznej telewizji rozebrana w Playboyu?

Te informacje dementuje od dość dawna sama Rozalia Roszyk.

25.6.2017
Wczoraj była moja ostatnia pogoda w TVP Katowice. Życie potoczyło się tak że muszę wyprowadzić się ze Śląska. Dziękuje bardzo za możliwość pracy w tv, bo było to od zawsze moje marzenie! Mam nadzieję, że jeszcze gdzieś będę miała taka okazję. Nie pytajcie proszę o moje życie osobiste, bo dostaje codziennie po 27282 wiadomości, co z moim związkiem, że już mi się znudziło itp. Itd. Nie znacie mnie, nie znacie szczegółów z mojego życia, co się wydarzyło, jak i dlaczego tak jest. To jest tylko instagram, a ja pokazuje Wam to, co chce :) Moje życie prywatne pozostawiam dla bliskich mi osób. Zostawiam ten rozdział za sobą, wyprowadzam się i zaczynam nowe życie :) Jestem pewna ze lepsze i z dnia na dzień jestem coraz bardziej szczęśliwa. Jedyne czego mi najbardziej żal, jest to, że musiałam zrezygnować z tv. Była to cudowna przygoda! Dziękuję szczególnie Jednej Cudownej Kobiecie za zauważenie mnie!
Wy też jesteście kochani, bo oprócz dociekliwych i wścibskich wiadomości, dostałam też ogrom tych pozytywnych i dających energię !:)
Ja od wczoraj już w Krakowie, odpoczywam, a w przyszłym tygodniu znowu Warszawa
.

Kilka miesięcy potem pojawił się kolejny dementujący wpis...

Rozrywka

Komentarze (8)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

?? (gość)

Portal zszedł na dno (by nie powiedzieć "na psy", bo byłoby to obrazą dla psów). Same gołe biusty i tyłki - jak nie czasopisma, to kalendarze albo imprezy w jakichś klubach, które są wylęgarnią patologii i "rozpusty".
Nie mają pismaki lepszych tematów do poruszania na portalu? Czy to tematy opracowane przez gimnazjalistów, którzy podniecają się widokiem golizny?
Naprawdę - poziom portalu jest już bardziej niż żenujący...