Konkurs BRD w powiecie cieszyńskim Konkurs BRD w powiecie cieszyńskim

Konkurs BRD w powiecie cieszyńskim (© KPP Cieszyn)

Policjanci z cieszyńskiej drogówki zakończyli eliminacje do 41 edycji Ogólnopolskiego Turnieju BRD. Zmagania uczestników turnieju odbyły się w dwunastu gminach powiatu cieszyńskiego. W zawodach wzięło udział łącznie 170 uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjum. Ostatecznie wyłoniono drużyny, które awansowały do finału powiatowego.

Zakończyły się eliminacje międzyszkolne do Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w powiecie cieszyńskim. Ostatnie rozgrywki zostały przeprowadzone dzisiaj w Wiśle. Do turnieju przystąpili uczniowie szkół podstawowych i gimnazjum powiatu cieszyńskiego. Każdą ze szkół reprezentowała jedna drużyna. W grupie gimnazjów drużyny składały się z trzech osób. Z kolei szkoły podstawowe reprezentowała czteroosobowa grupa uczniów. Uczestnicy rozwiązywali test ze znajomości przepisów ruchu drogowego i sprawdzali swoje umiejętności z jazdy rowerem po torze przeszkód.

Policjanci cieszyńskiej drogówki przeprowadzili eliminacje w dwunastu gminach powiatu cieszyńskiego. Do udziału przystąpiło aż 32 drużyny szkół podstawowych i 14 z gimnazjum.

Ostatecznie do finału awansowało łącznie 12 drużyn po przeprowadzeniu eliminacji we wszystkich gminach powiatu. Do powiatowego finału zakwalifikowały się drużyny:

Szkoły Podstawowe:
1. SP Nr 6 Ustroń
2. SP Kończyce Wielkie
3. ZSP nr 1 Wisła
4. SP Zebrzydowice
5. SP Drogomyśl
6. SP 3 im. Jana Pawła, Skoczów

Gimnazjum:
1. Ustroń nr 2
2. Istebna
3. Kończyce Wielkie
4. Wisła
5. Dębowiec
6. Zebrzydowice

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!