W Polsce zdecydowanie wygrywa pod względem powierzchni oczywiście Warszawa - 51 724 ha, 517 km². A jak to wygląda w woj. śląskim?


Rozmaitości

Komentarze (15)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Kamil (gość)

Ty tępa strzało! Wrocław nie leży ani w śląskim ani wielkopolskim tylko w dolnośląskim. Chyba nie uważałeś na lekcjach geografii! Jestem z Jaworzna i jestem Polakiem nie ślązakiem!!! Nie rozumiem Cię koleś

Psycho (gość)

Ann tu chodzi o największe miasta w wij.Śląskim a Wrocław nie należy do woj. Śląskiego tylko woj. Wielkopolskiego. Czytaj ze zrozumieniem albo ucz się geografii. Nie rozumiem was "Ślązacy" czemu wyrzekacie się polskości. Urodziliście się w Polsce i jesteście Polakami, możecie być nazywani Ślązakami bo mieszkacie na terenach woj. Śląskiego ale czy chcecie czy nie jesteście narodowości polskiej. To że w Polsce jest tak a nie inaczej to wina Polityków nie Polaków.Nawet Polacy są źli na to co się dzieje ale kochają swój kraj wy natomiast jesteście jak rasiści i widzicie zło w nas. Walczcie o dobro Polski przeciw politykom a nie uciekać i wyrzekać się swojej narodowości. Czy tego chcecie czy nie jesteście i będziecie pochodzić od Polaków i nimi będziecie.

fatum (gość)

kiedyś jak ludzie z nasze.miasto.pl robili spisy hoteli w woj. śląskim, to mimo, że w mieście tym jest czterogwiazdkowy hotel już od dawna, to też go pominęli!!!

kto (gość)

Ja chcę, żeby było top 10 a nie top 9!!!! No kto mi powie jakie jest 10 pod względem powierzchni miasto na Śląsku???

ywald (gość)

to nie slonsk ino zaglembie ,tam mieszkaja gorole to nigdy nie pozwolymy zeby to byla silesia ,,niech gorole sie od slonska odpierdola won

ARC (gość)

Na tak dużej powierzchni Dąbrowy mieści się więcej wsi niż miasta... Od Trzebiesławic poprzez Ujejsce po Okradzionów!