Wybierz region

Wybierz miasto

  8 lat w Tybecie + Raspberry Hills w Strumieniu

  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
  Strumień, ul. Młyńska/14, +48 33 857 01 74

  18:00 Sobota, 12 marca

  • 10zł

  Rockowo w emgok-u!
  Strumieński zespol 8 lat w Tybecie znajduje się obecnie w ostatniej fazie nagrań nowego materiału, ktore rezalizowane są we wspołpracy z producentem Leszkiem Biolikiem. Trasa "Krol Popkultury Tour" służy promocji nagrań i nowego materiału grupy, jeszcze mocniejszego i jeszcze bardziej ambitnego pod względem zarowno muzycznym jak i tekstowym. Dodatkowo koncert przed własną publicznością zawsze generuje w muzykach jeszcze większą niż zwykle dawkę energii, ktorą w całości pozostawiają na scenie.


  Jako support wystąpi grupa Raspberry Hills.
  Raspberry Hills występowało u boku takich gwiazd jak: Natalia Przybysz, Ania Rusowicz, Cree, Harmonica Hinds, Wovoka, Adam Kulisz, czy MA, a ich muzyka to ,,kwaśna" mieszanka muzyczna, oscylująca wokoł gatunkow takich jak: blues, rock, funk, psychodela i jazz. Utwory ktorymi kwartet dzieli się z publicznością, mają wprowadzać w transowy nastroj, pozwalać oderwać się od codzienności i przeżywać razem z grupą muzykę, ktorą tworzą.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]