Wybierz region

Wybierz miasto

  Akurat

  Skoczowsi Rynek
  Skoczów, ul. /

  21:00 Piątek, 12 czerwca

  • Wstęp wolny

  Akurat

  Polski zespoł muzyczny założony w 1994 roku w Bielsku-Białej.
  Niektorzy porownują Akurat do The Madness, inni do Manu Chao. Z rodzimych gwiazd najbliżej mu do Kultu, Daabu, czy Dżemu. Pewne jest jednak to, że Akurat wypracował swoj własny, rozpoznawalny styl, a jego tworczość najłatwiej opisać używając słow: rock + reggae + ska + energia + niebanalne teksty.
  Akurat od kilku lat niestrudzenie koncertuje w całej Polsce, kilkanaście razy odwiedzał też zagranicę. Jest prawdziwą gwiazdą rynku niezależnego i bywalcem wielkich festiwali muzycznych (nie tylko w kraju).
  AKURAT jest też jednym pierwszych zespołow, ktore zdobyły swoją pozycję bez wsparcia dużych mediow. Dzięki oddaniu fanow, ktorzy pocztą pantoflową lansowali AKURAT wśrod swoich przyjacioł, zespoł stał się popularny w całym kraju, a także w Czechach, gdzie regularnie pojawia się na największych festiwalach i klubach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Sprawdź swoją wiedzę o zawodach przyszłości [QUIZ]