Wybierz region

Wybierz miasto

  Domowe melodie

  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
  Strumień, ul. Młyńska/14, +48 33 857 01 74

  19:00 Sobota, 21 marca

  • 25zł

  Domowe melodie

  Domowe melodie to projekt Justyny Chowaniak, aktorki związanej z Teatrem Buffo, ktora swoje wokalne umiejętności prezentowała na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.
  Artystka, od pewnego czasu prowadzi rodzaj piosenkowego pamiętnika. Swoje pomysły wspolnie z dwoma kolegami rejestruje w zaaranżowanym w domu studiu nagraniowym. Solowe dokonania, ktorym towarzyszą melodie wygrywane na pianinie, a potem także dźwięki akordeonu, skrzypiec, kontrabasu i perkusji najpierw stopniowo publikowała w postaci teledyskow w internecie, aby potem zebrać je w pełnowymiarowy album, wydany własnym sumptem.

  Bardzo inteligentne i zrożnicowane teksty, wspaniały nastroj, niepowtarzalne emocje i (przede wszystkim) niesamowity głos samej Justyny.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ