Wybierz region

Wybierz miasto

  Finał WOŚP z Batalionem!

  Kino Teatr Elektryczny
  Skoczów, ul. Adama Mickiewicza/3, +48 33 479 10 40

  17:00 Niedziela, 15 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  Kochani! Zapraszamy serdecznie do Skoczowa na koncert wspierający Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!
  Robimy to już od lat, więc i w tym roku nie może nas zabraknąć
  Startujemy o 17.00!
  Kilka słow o występujących:
  BATALION D'AMOUR
  Batalion d’Amour (w skrocie BDA) to polski zespoł rockowy założony w 1989 roku w Skoczowie. Od początku działalności grupa inspirowała się rockiem gotyckim i dark wave, co znalazło swoje odzwierciedlenie w muzyce zespołu i sprawiło, że BDA stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołow gotyckich w Polsce.
  Piąty album „Niya”, wydany w 2001 roku z Karoliną Andrzejewską jako wokalistką zespołu, spotkał się z pozytywnym odbiorem wśrod fanow, udanym press tour i bardzo dobrymi recenzjami wśrod dziennikarzy. Płyta była jednym z najlepiej ocenionych albumow w magazynie „Teraz Rock” w 1 połowie 2006 roku (4 na 5 gwiazdek).
  W ciągu ostatnich dwoch lat BDA zintensyfikował prace nad nowym, szostym już studyjnym albumem zatytułowanym „Fenix”. Nowy album został wydany 4 listopada przez niemiecką wytwornię Echozone, ktora posiada w swoim katalogu takich artystow jak The Mission, Ikon, Wayne Hussey i wielu innych. Płyta jest dystrybuowana na całym świecie oraz szeroko promowana w Europie – jest to międzynarodowy debiut zespołu. W Polsce album jest dystrybuowany przez Sonic Records – wyłącznego dystrybutora Adele na Polskę.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]