Wybierz region

Wybierz miasto

  Iwona Loranc

  Miejskie Centrum Kultury ''Pod Pegazem''
  Skoczów, ul. Targowa/26, +48 33 479 15 00

  18:00 Sobota, 7 marca

  • Brak informacji o cenie

  Iwona Loranc

  Iwona Loranc debiutowała w „Piwnicy Zamkowej” w Bielsku-Białej, gdzie w 1999 roku usłyszał ją Tomasz Dutkiewicz, dyrektor Teatru Polskiego w Bielsku-Białej. Pomimo faktu, że z wykształcenia była animatorem filmow rysunkowych, Dutkiewicz zaproponował jej rolę w teatralnej adaptacji „Czyż nie dobija się koni?” Horace’a Mc Coya. Po tym świetnym debiucie scenicznym artystka zagrała jeszcze w adaptacji „Alchemika” Paolo Coelho i w spektaklu złożonym z songow Brechta i Weilla.

  W roku 2001 rozpoczęła karierę z zespołem Tricol Została laureatką licznych konkursow i przeglądow. Najważniejsze z dotychczasowych laurow to: Grand Prix i nagroda dziennikarzy za wykonanie piosenki Toma Waits’a „Dno” w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 2002 roku, nagroda „Trytona” za wybitne walory artystyczne na festiwalu FAMA w Świnoujściu – 2002 r., I nagroda na 38. Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie – 2002 r.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ