Wybierz region

Wybierz miasto

  Jobs

  Kino Teatr Elektryczny
  Skoczów, ul. Adama Mickiewicza/3, +48 33 479 10 40

  19:00 Piątek, 4 września

  • Brak informacji o cenie

  Biografia jednego z największych wizjonerow dwudziestego wieku. Steve Jobs nie ukończył college'u, ale nie przeszkodziło mu to w założeniu firmy Apple i zrobieniu oszałamiającej kariery. Film przedstawia wczesne lata Apple.
  Fascynująca historia geniusza, ktory dał światu komputer osobisty, smartfon, tablet i stworzył najbardziej rozpoznawalną markę świata – Apple.
  Był ekscentrykiem, buntownikiem, czasem szaleńcem. Zawsze uważał, że wie lepiej i zwykle się nie mylił. Od początku wiedział czego chce i potrafił o to walczyć. Był niełatwym partnerem w biznesie i w życiu. Potrafił uszczęśliwiać, ale także okrutnie ranić najbliższych.

  Założył firmę w garażu, by po kilku latach wprowadzić ją na giełdę i stać się milionerem. Wkrotce stracił jednak nad nią kontrolę i został usunięty z Apple. Jego charyzma działała nie tylko na inwestorow, ale także na kobiety. Potrafił je uwodzić, ale czy uszczęśliwiać? Nawet w sytuacji, ktora innym wydawałaby się bez wyjścia, znalazł siłę, by po raz kolejny wspiąć się na szczyt, odzyskać Apple i zmienić kulejącą firmę w światową potęgę. Przeciwności losu zmieniły go jako człowieka, ale nie jako wizjonera. Dlatego to właśnie on przyniosł światu iPhone, Ipod i Ipad…

  Czas trwania:
  122
  Gatunek:
  biograficzny
  Reżyseria:
  Joshua Michael Stern
  Scenariusz:
  Matt Whiteley
  Obsada:
  Ashton Kutcher, Josh Gad, J.K. Simmons, Matthew Modine, Ahna O'Reilly, Dermot Mulroney, James Woods, Lukas Haas
  Muzyka:
  Lucas Vidal
  Data premiery:
  2013-08-30
  Kraj produkcji:
  USA
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ