Wybierz region

Wybierz miasto

  Lokalna pracownia graficzna // spotkanie 6.

  Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków" w Górkach Wielkich
  Górki Wielkie, ul. Stary Dwór/4, +48 33 851 03 51

  15:00 - 18:00 Piątek, 23 czerwca

  • Wstęp wolny

  Od marca 2017 roku rusza LOKALNA PRACOWNIA GRAFICZNA. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w warsztatach, ktore odbywać się będą cyklicznie nie mniej niż 2 razy w miesiącu.

  Spotkanie 23.06.2017 będzie dotyczyło linorytu.
  UWAGA! Warsztaty kierowane są do osob dorosłych oraz dzieci 11+. Ze względu na ograniczoną przestrzeń maksymalna liczba uczestnikow to 12 osob.
  Obowiązują wcześniejsze zapisy:

  Udział bezpłatny.
  W ramach „lokalnej pracowni graficznej” realizowane będą prace w technice linorytu, ktora jest najbardziej przystępną techniką druku wypukłego, ale rownież uczestnicy będą mieli okazję do zmierzenia się z monotypią i techniką suchej igły. Zaczynamy matrycami naturalnymi, ktore wprowadzą uczestnikow w świat grafiki i druku oraz pozwolą na większą swobodę tworczą. Realizowany program będzie dostosowany do umiejętności grupy. Cykl spotkań zapozna uczestnikow z narzędziami grafiki warsztatowej, co pozwoli na swobodne wykorzystanie ich w podejmowanych tematach, między innymi: Ex Libris, ilustracja, kartki okolicznościowe itp. Wśrod tematow znajdą się prace realizowane na jednej matrycy, w jednym kolorze oraz prace wielokolorowe na wielu matrycach.[...]

  Zapraszamy do zapoznania się ze wstępnym harmonogramem spotkań: Lokalna Pracownia Graficzna harmonogram 2017

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ