Wybierz region

Wybierz miasto

  Noc muzeów w TE

  Kino Teatr Elektryczny
  Skoczów, ul. Adama Mickiewicza/3, +48 33 479 10 40

  22:00 Sobota, 16 maja

  • Wstęp wolny

  NOC MUZEOW

  Zapraszamy na pokaz filmu
  zrealizowanego w Skoczowie!

  ZŁE DOBREGO POCZĄTKI
  /reż. Ferudin Erol/

  o godzinie 22:00 w ramach NOCY MUZEOW 2015, zapraszamy na wyjątkowy seans poprzedzony prelekcją do Teatru Elektrycznego w Skoczowie. Głownym punktem wieczoru, będzie pokaz filmu pt. „Złe dobrego początki” w reż. Feriduma Erol. O wyjątkowości tego obrazu zrealizowanego w 1983 roku świadczy fakt, iż w całości powstał w Skoczowie.

  Komedia obyczajowa, opowiada o małym miasteczku Laski (za tło posłużył Skoczow), w ktorym działa orkiestra złożona głownie z emerytowanych, lokalnych prominentow. Oburzeni jawną niesprawiedliwością, jaka dotknęła jednego z nich, staruszkowie wypowiadają wojnę podjazdową aktualnym notablom Lasek. Występują, rownież przeciwko wielu nieprawościom i układom panującym w miasteczku. Jak na seniorow przystało, metody ich walki są niekonwencjonalne i bardzo efektowne. Buntownicy osiągają znaczące sukcesy, ale przy okazji pojawiają się też nowe skomplikowane problemy... Jak skończy się ta historia? Zapraszamy do Teatru Elektrycznego, gdzie za plenery i scenografię fikcyjnej miejscowości Laski - posłużył nasz Skoczow. Ta projekcja to także swoista podroż w czasie do początku lat 80' XX wieku. Jak przystało na wyjątkową NOC MUZEOW, za wehikuł czasu posłużą nam obrazy filmowe.

  Serdecznie zapraszamy.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Sprawdź swoją wiedzę o zawodach przyszłości [QUIZ]