Wybierz region

Wybierz miasto

  „Opowieść z zimowej doliny” – przedstawienie dla dzieci

  Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków" w Górkach Wielkich
  Górki Wielkie, ul. Stary Dwór/4, +48 33 851 03 51

  12:30 - 13:30 Poniedziałek, 16 stycznia

  • Wstęp wolny

  Serdecznie zapraszamy do Dworu Kossakow na kolejne spotkanie z grupą „Bajkowe Skarbki Śląska” z Rybnika, ktora zapewne części z Państwa jest już dobrze znana.
  „Opowieść z zimowej doliny”
  W zimowej dolinie mieszka księżniczka Jagodka, ktora jest troskliwa, miła i lubi spotykać się ze swoimi poddanymi. Tymczasem do doliny przybywa chciwy Hrabia, ktory pragnie pojąć księżniczkę za żonę. Ta jednak chce, by jej wybranek, ktory zostanie księciem był dobry, czuły i troskliwy. Poleca mu zdobyć kwiat – cudowny – Kwiat Dobrego Serca, ktory może zakwitnąć, kiedy zajmuje się nim troskliwa i kochająca osoba. Hrabia jednak ani myśli pielęgnować kwiat. Planuje zdobyć go siłą i podstępem. Na drodze księżniczki natomiast staje prosty chłopak – Marko. Chętnie podejmuje się zadania – chce odnaleźć Kwiat Dobrego Serca oraz uratować schwytanego przez Hrabiego wesołego Wiewiora. Czy uda się sprawić, by Kwiat zakwitł?
  Wstęp wolny!
  Organizatorzy: Gmina Brenna, OPKiS Brenna

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]