Wybierz region

Wybierz miasto

  Pokaz filmu „Łowcy Miodu”

  Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków" w Górkach Wielkich
  Górki Wielkie, ul. Stary Dwór/4, +48 33 851 03 51

  17:00 - 20:00 Sobota, 9 września

  • Wstęp wolny

  Zapraszamy na pokaz niezwykłego, polskiego filmu dokumentalnego, ktory w 2016 roku otrzymał Panda Award na festiwalu Wildscreen w Bristolu – nagrodę zwaną „zielonym Oscarem”.
  Jest to pierwszy polski pełnometrażowy i wysokobudżetowy film przyrodniczy, wykorzystujący najnowsze zdobycze techniki do ukazania życia pszczoł.
  Łowcy Miodu to film dokumentalny autorstwa Krystiana Matyska, w ktorym znana aktorka (Magdalena Popławka) wraz z ekipą filmową, podąża poprzez Europę i Azję w poszukiwaniu odpowiedzi na bardzo trudne pytanie: Czy możliwe jest uratowanie pszczoł przed zagładą? W filmie przedstawionych jest kilka historii, ktore mają zobrazować widzowi świat pszczoł, sposoby pszczelarzenia i zagrożenia z tym związane. Dzięki temu można poznać przedsięwzięcia podejmowane przez nowoczesnych wielkomiejskich pszczelarzy, baszkirskich odnowicieli średniowiecznych technik bartniczych oraz nepalskich kontynuatorow starodawnych tradycji zbierackich.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]