Wybierz region

Wybierz miasto

  Pracownia graficzna

  Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków" w Górkach Wielkich
  Górki Wielkie, ul. Stary Dwór/4, +48 33 851 03 51

  13:00 - 15:30 Niedziela, 4 grudnia

  • Wstęp wolny

  Centrum Kultury i Sztuki „Dwor Kossakow”
  Termin: 4 grudnia 2016 roku godz. 13:00-15:30

  Zapisy: tel. 33 851 03 51
  Zapraszamy na warsztaty w pracowni graficznej.

  W ramach spotkania będziemy udostępniać wszelkie niezbędne materiały, dostęp do miejsca, prasy graficznej oraz farb drukarskich. Będą prowadzone zapisy. Wstęp do pracowni bezpłatny.

  Prowadzące:
  KAMILA BEDNARSKA
  Urodziła się w 1983 r. w Rzeszowie. Zajmuje się grafiką, rysunkiem i malarstwem. Absolwentka Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dyplom z wyrożnieniem uzyskała w 2009 roku w pracowni wklęsłodruku prof. Marka Olszyńskiego i dr Pawła Bińczyckiego oraz w pracowni malarstwa prof. Stanisława Białogłowicza. Laureatka Nagrody im. Jerzego Panka za Najlepszy Dyplom na Wydziale Sztuki w roku akademickim 2008/2009. Od ukończenia studiow pracuje w Zakładzie Grafiki Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Uczestniczka projektow artystycznych (m.in. wystaw międzyuczelnianych, przeglądow plastycznych, sympozjow artystycznych, aukcji charytatywnych).

  MAGDALENA UCHMAN
  Urodziła się w 1981 r. w Przeworsku. Zajmuje się grafiką. Absolwentka Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Rzeszowskiego. W 2006 roku uzyskała dyplom z wyrożnieniem w pracowni wklęsłodruku prof. Krzysztofa Skorczewskiego. Za wybitne osiągnięcia w trakcie studiow otrzymała Dyplom Uznania Rektora. W roku 2010 ukończyła Środowiskowe Studia Doktoranckie na Wydziale Grafiki w krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Od roku 2012 pracuje na stanowisku adiunkta w Zakładzie Grafiki Warsztatowej i Projektowej na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ