Wybierz region

Wybierz miasto

  Przedstawienie dla dzieci pt. O skarbniku z głębokiej kopalni

  Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków" w Górkach Wielkich
  Górki Wielkie, ul. Stary Dwór/4, +48 33 851 03 51

  16:00 Piątek, 15 kwietnia

  • Brak informacji o cenie

  Już wkrotce Gorki Wielkie po raz drugi odwiedzi teatr Bajkowe Skarbki Śląska z Rybnika/Zwonowic! Tym razem zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na przedstawienie pt. „ O skarbniku z głębokiej kopalni”.
  Podczas przedstawienia poznamy historię Zeflika – ubogiego gornika oraz jego żony Karolinki. Pewnego dnia Zeflik przynosi do domu wieść o starym opiekunie kopalni – Skarbniku. Podczas pracy znajduje w bryle węgla wspaniały pierścień…
  Bajka ta jest oparta na motywach opowiadań o Skarbniku – strażniku kopalń. Przedstawienie pokazuje poświęcenie gornikow w trakcie wykonywania swojej pracy oraz przekonuje, że prawdziwe piękno tkwi we wnętrzu człowieka, a nie w rzeczach materialnych.
  Serdecznie zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ