Wybierz region

Wybierz miasto

  Przegląd Filmów Papieskich w ramach roku Jana Pawła II

  Kino Teatr Elektryczny
  Skoczów, ul. Adama Mickiewicza/3, +48 33 479 10 40

  19:00 Czwartek, 15 października

  • 5zł

  W dniach od 15 do 18 października, zapraszamy do Teatru Elektrycznego w Skoczowie na wyjątkowe wydarzenie filmowe poświęcone Janowi Pawłowi II. Przez 4 dni wyświetlone zostaną obrazy szczegolne, ktore niezwykle rzadko goszczą na dużym ekranie. Gwarancją jakości filmowych dokumentow są autorzy związani bezpośrednio z Telewizją Polską.

  Program

  GODZ. 19:00
  PIELGRZYM MIŁOŚCI cz. I

  4 odcinki po 22 min. razem 88 min.  OPIS:  Pielgrzym Miłości  Do poznania drog Karola Wojtyły prowadzących do papiestwa, w znakomitym serialu dokumentalnym zachęca dziennikarz Krzysztof Ziemiec, występujący w roli narratora. Ten wzruszający i przepełniony emocjami serial dokumentalny ukazuje jak nasz Rodak w drodze do świętości, stał się największym autorytetem moralnym i przywodcą duchowym świata. Serial został przygotowany przez młodych tworcow, ktorzy pokazali Papieża z perspektywy 2011 roku. Zdjęcia realizowane były prawie 4 lata, w 12 krajach, na 4 kontynentach, w 120 lokalizacjach, rownież i tam, gdzie kamera zazwyczaj nie ma wstępu. Kluczową rolę odgrywają ekskluzywne, nagrane specjalnie na potrzeby serialu, wypowiedzi autorytetow wspołczesnego świata, wspominające Jana Pawła II. W gronie tym znajdują się m.in. głowy państw, wybitni przedstawiciele świata kultury, aktorzy, kreatorzy mody, profesorowie, najważniejsi przedstawiciele światowych religii, czy też najbliżsi wspołpracownicy Jana Pawła II. Serial składa się z ośmiu odcinkow zatytułowanych: Przeznaczenie, W drodze, Ojczyzna, Modlitwa, Pokolenie JP2, Ojciec Afryki, Dialog oraz Santo Subito.  Autor: Jarosław Szmidt i Mariusz Wituski

  Rok produkcji: 2011

  8x22’

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]