Wybierz region

Wybierz miasto

  Przemek Strączek & Asian Strings Collective: „Three Continents”

  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
  Strumień, ul. Młyńska/14, +48 33 857 01 74

  18:00 Niedziela, 24 kwietnia

  • 10zł

  Przemek Strączek & Asian Strings Collective:
  Najnowszy projekt muzyczny polskiego gitarzysty Przemysława Strączka, ktory zaprosił do wspołpracy artystow z Azji. Został on zaprezentowany po raz pierwszy w Singapurze wiosną 2015 r. Zespoł wykonuje kompozycje lidera, ktore są utrzymane w stylistyce jazzu, muzyki improwizowanej, eksperymentalnej oraz world music. Atutem tego projektu jest muzyczne połączenie kultury polskiej, europejskiej i azjatyckiej z wykorzystaniem tradycyjnych instrumentow chińskich guzheng i erhu. W skład Przemek Strączek & Asian Strings Collective wchodzą muzycy z dwoch kontynentow.
  Przemysław Strączek to gitarzysta jazzowy, kompozytor, aranżer, pedagog, absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, laureat Mistrzowskiego Konkursu Gitarzystow Jazzowych im. Marka Blizińskiego w Warszawie (2001, 2003), finalista ogolnoświatowego konkursu solistycznego Thailand International Jazz Conference Solo Competition w Bangkoku (2011). Od 2006 roku realizuje się jako lider swoich projektow muzycznych, nagrywając do tej pory cztery autorskie albumy w polskich i międzynarodowych składach: “Earthly Room” (2007) i “Light & Shadow” (2010), Evans (2012) w duecie z gitarzystą z Hong Kongu Teriverem Cheung i “White Grain of Coffee” (2014) z włoską sekcją rytmiczną.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]