Wybierz region

Wybierz miasto

  Spektakl laserowy "500 lat Reformacji"

  kościół ewangeli św. Trójcy
  Skoczów, ul. Zofii Kossak-Szatkowskiej/74

  17:00 - 20:00 Niedziela, 29 października

  • Brak informacji o cenie

  Spektakl laserowy ”500 lat Reformacji w laserach” powstał w ramach obchodow jubileuszu 500 – lecia Reformacji. Za pomocą nowej technologii wizualnej, jakimi są projektory laserowe, tworcy połączyli obrazy, animacje oraz grafikę laserową z muzyką tworząc niespotykaną propozycję artystyczną.
  Na potrzeby tego pokazu powstało ponad 100 obrazow laserowych, ukazujących historię Reformacji począwszy od początkow chrześcijaństwa w Polsce aż po dzień dzisiejszy. W spektaklu przedstawione zostały także najważniejsze symbole zawiązane z podstawą wiary kościoła ewangelicko-augsburskiego,
  treści związane z powstaniem kościoła luterańskiego na świecie i historią kościoła w Polsce oraz rolę kościoła ewangelickiego, jaką odegrał w życiu społecznym naszego kraju.
  Projekcje laserowe w spektaklu są uzupełnione światłami reflektorow LED, ktore podświetlając wnętrze kościoła, podkreślają architekturę świątyni. Treści wizualne są idealnie zsynchronizowane z muzyką, co sprawia, że przenoszą publiczność w inny wymiar przeżyć artystycznych i duchowych dotychczas jeszcze
  niespotykanych.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ