Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkania wokół Zaufania

  Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków" w Górkach Wielkich
  Górki Wielkie, ul. Stary Dwór/4, +48 33 851 03 51

  08:00 Od 7.11.2016 do 9.11.2016

  • Brak informacji o cenie

  Warsztaty w oparciu o książkę " Zaufanie".
  Trzy propozycje dostosowane do wieku i potrzeb uczestnikow: „Kolej na Zaufanie”, „Zaufanie kiełkuje”, „Zaufanie: odpowiedzialność i wrażliwość społeczna” – wszystkie oparte o wydaną w 2015 roku książkę pt. „Zaufanie” autorstwa Anny Cieplak i Lidii Ostałowskiej.
  .
  Warsztaty skierowane do uczniow IV-VI klasy szkoły podstawowej.
  W jednych warsztatach udział może wziąć ok. +/- 20 osob. W ramach projektu istnieje kilka możliwych ścieżek uczestnictwa w warsztatach:
  1) w spotkaniach może wziąć udział jedna zainteresowana klasa IV, wowczas przybywa ona trzy dni pod rząd na specjalnie dedykowane dla niej warsztaty kompleksowe.
  2) warsztaty pojedyncze dla 3 rożnych grup.
  Prowadząca:
  Anna Cieplak – z wykształcenia animatorka kultury, stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach działania „#awangarda27-39” wokoł poezji Juliana Przybosia, wyrożniona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za działalność kulturalną (2014).
  Zapraszamy!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ