Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie z Joanną M. Chmielewską

  Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków" w Górkach Wielkich
  Górki Wielkie, ul. Stary Dwór/4, +48 33 851 03 51

  10:00 - 16:00 Wtorek, 11 października

  • Brak informacji o cenie

  Zapraszamy do udziału we wspaniałym spotkaniu z Joanną M. Chmielewską – znaną i cenioną autorką książek (nie tylko dla dzieci). Pisarka w swojej tworczości porusza niezwykle ważne, szczegolnie w dzisiejszym świecie, zagadnienia: przyjaźni i tolerancji. Jej tworczość była wielokrotnie nominowana i nagradzana – Niebieska niedźwiedzica została uznana za Najlepszą Książkę Dziecięcą 2012 roku!
  Spotkanie adresowane jest do grup szkolnych – klas I-III szkoły podstawowej. Pierwszeństwo w zapisach mają szkoły leżące na terenie Gminy Brenna.
  Czas trwania: ok. 90 minut
  Zapisy i informacje: tel.: 33 851 03 51
  JOANNA MARIA CHMIELEWSKA
  Jest pedagogiem, autorką książek dla dzieci (powieści Historia srebrnego talizmanu, Neska i srebrny talizman, seria poetycka Zaczarowane rymowanki, baśnie Niebieska niedźwiedzica, Muszla) i dla dorosłych (Poduszka w rożowe słonie,Sukienka z mgieł, Karminowy szal, Mąż zastępczy).
  Teksty Joanny M. Chmielewskiej znajdują się w podręcznikach (cykl Nasze razem w szkole, WSiP, Tropiciele, WSiP) i antologiach.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ