Wybierz region

Wybierz miasto

  Stachura

  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
  Strumień, ul. Młyńska/14, +48 33 857 01 74

  19:00 Niedziela, 15 października

  • 35zł

  "Byłem buntownikiem łagodnym. Najłagodniejszym z możliwych, ale krańcowym. Poszedłem do końca. Czy za daleko? Chciałem unieść wszystkie nieszczęścia ludzi. I zwariowałem. Ale czy od tego? (StEd)
  Muzyczna opowieść o życiu niezwykłego barda, pieśniarza, poety - Edwarda Stachury. Ten spektakl to proba przedstawienia dramatycznego losu i splątanej osobowości poety otoczonego nimbem wiecznego buntownika. Podczas koncertu usłyszą Państwo m.in.: "Nie - brookliński most", "Balladę dla Potęgowej", "Białą lokomotywę", do ktorych muzykę napisał przyjaciel Stachury - Jerzy Satanowski. Porywające i nowatorskie aranżacje stworzył Marcin Lamch, a piosenki w mistrzowski sposob interpretuje Piotr Machalica.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ