Wybierz region

Wybierz miasto

  Stanisław Soyka recital w Strumieniu - emgok

  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
  Strumień, ul. Młyńska/14, +48 33 857 01 74

  19:00 Wtorek, 23 maja

  • 35zł

  Stanisław Soyka – śpiewak, instrumentalista, kompozytor – już od lat należy do grona największych artystow polskiej sceny muzycznej.
  Wypracował swoj własny język muzyczny przez co należy do grona artystow, ktorych styl rozpoznaje się od pierwszych dźwiękow a bogactwo repertuaru może przyprawiać o zawrot głowy. Posiada na koncie dziesiątki autorskich pieśni lecz trudno pominąć fakt, że skomponował muzykę do wielu wierszy poetow polskich i ...nie tylko.
  Podczas koncertow więc można usłyszeć pieśni do słow Agnieszki Osieckiej, Wisławy Szymborskiej, Czesława Miłosza, Leopolda Staffa, Bolesława Leśmiana a także fragmenty legendarnego zbioru 12 sonetow Wiliama Shakespeare . Wśrod autorskich utworow takie szlagier jak „Absolutnie nic”, „Cud niepamięci”, „Życie to krotki sen” czy „Tolerancja”.
  Warto wybrać się na ten koncert Sojki, bo to zupełnie tak, jakbyśmy na jakiś czas znaleźli się w innym wymiarze, pełnym piękna i dobrych emocji, ktore tylko on potrafi z taką lekkością wywołać w swojej publiczności. Przyjdźcie, by przekonacie się o tym osobiście.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Nie bądź kucharzem marnotrawnym! Czy wiesz, jak nie marnować żywności? QUIZ