Wybierz region

Wybierz miasto

  Warsztaty Fotoiluzji

  Centrum Kultury i Sztuki "Dwór Kossaków" w Górkach Wielkich
  Górki Wielkie, ul. Stary Dwór/4, +48 33 851 03 51

  11:00 - 14:00 Poniedziałek, 24 lipca

  • Brak informacji o cenie

  Warsztaty FOTOILUZJI
  – dla dzieci i dorosłych
  24.07, 11.00-15.00
  Zapisy: 33 851 03 51
  Warsztat fotograficzny, podczas ktorego uczestnicy i uczestniczki uczą się spoglądania na rzeczywistość z nowej perspektywy i kreowania sytuacji, ktore sprawiają, że wykonane zdjęcia są zaskakujące dla odbiorcow. Warsztat składa się z 3 części: wprowadzenia: prezentacji fotoiluzji; fotospaceru; omowienia wykonanych zdjęć. Z wykonanych prac można przygotować małą wystawę. Każdy uczestnik otrzymuje wydrukowane 2 ulubione zdjęcia. Obowiązują wcześniejsze zapisy.
  Prowadzenie:
  Ilona Majewska – etnografka, od 8 lat warsztatuje i nigdy nie ma dość. Tworzy programy edukacyjne, prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Specjalizuje się w edukacji kulturalnej, w tym edukacji do wielokulturowości, praw człowieka, animacji lokalnych społeczności. W roku 2016 stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, autorka książki dla dzieci „Murka. Mała opowieść o uchodźcach”.
  Zadanie publiczne jest wspołfinansowane ze środkow otrzymanych od Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]