Wybierz region

Wybierz miasto

  Weekend z mono deserami !

  Kawiarnia 2 piętro
  Skoczów, ul. Adama Mickiewicza/3

  10:00 Od 31.03.2017 do 2.04.2017

  • Brak informacji o cenie

  Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Katowice - do tej pory tylko te "wielkie" miasta oferowały nam możliwość obcowania z nowoczesnym cukiernictwem. ? Teraz nasz "mały" Skoczow zaprasza do zasmakowania monodeserow, według francuskiego pomysłu, ktore nie tylko wyjątkowo smakują, ale rownież wyglądają jak małe dzieła sztuki.
  W fikuśnych, kolorowych kształtach zamkniętych jest wiele niespodzianek. Wszystko stanowi jedną zwartą całość, a w środku kryją się wyjątkowe smaki musow i owocowe nadzienia.
  Tu nic nie jest oczywiste ! Monodesery wyglądają jakby pokryte prawdziwym zamszem lub błyszczącą glazurą, a tak naprawdę jest to najprawdziwsza belgijska czekolada. ?
  Monodesery zaskakują nas intensywnymi kolorami, wydaje się, że nie są prawdziwe... jednak nie znajdziemy tu nic sztucznego. Naturalne składniki sprawiają, że nikt nie powie "za słodkie" bo słodkość czekolady przełamują musy i nadzienia owocowe . Choć od palety barw można dostać zawrotu głowy, to desery są lekkie jak puch.
  Po prostu... przyjdźcie i skosztujcie ! ?

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]