SĘDZIOWIE SĘDZIOWIE WYPADKÓW SAMOCHODOWYCH SAN DIEGO

2020-08-08 15:15:34

Prawnicy

w San Diego Każdy powinien być w pewnym momencie przygotowany na pomocw San Diego zajmujący się wypadkami samochodowyminajlepszego prawnika zajmującego się wypadkami samochodowymi . Statystyki pokazują, że przeciętny kierowca będzie miał trzy lub cztery wypadki samochodowe w swoim życiu. Prawie 30 procent wszystkich wypadków w całym kraju powoduje co najmniej jeden uraz lub śmierć. Zasadniczo istnieje prawdopodobieństwo, że każdy kierowca ulegnie kolizji. Możliwe jest również, że podczas takiego zdarzenia kierowca zostanie kontuzjowany. Większość ludzi nie planuje takiej sytuacji. Niestety, to tylko pogarsza sytuację tych, którzy zostali nielegalnie ranni w wypadku, ponieważ wielu z nich po prostu nie wie, jak postępować. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź naszą firmę Nakase Accident Lawyers & Employment Attorneys - https://nakaselawfirm.com/car-accident-lawyer/

Najlepszym sposobem, aby zabezpieczyć się przed odpowiedzialną jazdą i utrzymać odpowiednią ochronę ubezpieczeniową, jest przygotowanie się do skontaktowania się zzajmującymi sięnatychmiast po wypadku prawnikamiobrażeniami ciała blisko mnie . Kancelaria Nakase jest jednym z najlepszych prawników zajmujących się obrażeniami ciała w San Diego w Kalifornii dla poszkodowanych kierowców, którzy doznali złamań lub urazów ortopedycznych. Jeśli zostałeś skrzywdzony przez niedbałego lub lekkomyślnego kierowcę, skontaktuj się z prawnikami zajmującymi się wypadkami samochodowymi w San Diego, aby jak najszybciej umówić się na wstępną konsultację.

CO ZROBIĆ PO WYPADKU SAMOCHODOWYM

Jeżeli zostałeś ranny w wypadku samochodowym, powinieneś najpierw znaleźć się w bezpiecznym miejscu, najlepiej na poboczu drogi, zaraz po wypadku. W oczekiwaniu na przyjazd policji należy unikać omawiania szczegółów wypadku z innym krajem. Jeśli spróbujesz go odzyskać, możesz później zranić swoją sytuację. Jeśli uważasz, że to właściwe, po prostu wymień informacje kontaktowe i ubezpieczeniowe z innym kierowcą.

Po przybyciu na policję przekaż funkcjonariuszowi swoją tożsamość, informacje o ubezpieczeniu i dane rejestracyjne. Przedstaw rzeczowy opis tego, jak widziałeś awarię. Policjant najprawdopodobniej odnotuje nazwiska świadków, ale znowu nie należy zakładać, że tak jest. Przyjmij imiona dla siebie, ponieważ możesz ich później potrzebować. Na koniec zdobądź nazwisko policjanta, który zgłosił miejsce zdarzenia.

Najpierw musisz skontaktować się z najbliższą placówką medyczną w celu uzyskania szczegółowej oceny. Nawet jeśli nie czujesz się poważnie zraniony, zawsze powinieneś zrobić ten krok. Dzieje się tak, ponieważ mogą wystąpić poważne obrażenia, takie jak mózg, które nie mogą wystąpić ani zewnętrznie, ani jako ból nie do zniesienia. Dokumentacja dotycząca urazów będzie również wymagana w dalszej części procesu odzyskiwania.

Na koniec złóż pozew w swojej firmie ubezpieczeniowej. Nie należy jednak rozmawiać z żadnymi przedstawicielami firmy ubezpieczeniowej ani podpisywać żadnych dokumentów firm ubezpieczeniowych, zwłaszcza tych, które reprezentują innego kierowcę. Lepiej skontaktuj się z doświadczonym prawnikiem zajmującym się wypadkami samochodowymi, który rozumie, jak współpracować z firmami ubezpieczeniowymi w tym zakresie. Pomoże Ci to uniknąć popełniania błędów i skupić się na fizycznym i emocjonalnym wyzdrowieniu po doznaniu kontuzji.

PORÓWNANIEKALIFORNII
WWiele wypadków samochodowych nie określa, kto jest winny, a kto nie. W przypadku niektórych wypadków po części winne są obie strony, podczas gdy w innych rzeczy mogą się wydarzyć tak szybko, że bardzo trudno jest ustalić, kto mógł spowodować wypadek. To nie jest powód, aby nie chronić swoich praw. Powinieneś pozwolić prawnikowi odpowiedzialnemu za wypadek samochodowy pomóc ustalić, kto ponosi winę za wypadek, a jeśli to ty i drugi kierowca, jaka jest wina ciebie, a ile innego kierowcy. W celu konsultacji odwiedź naszą firmę Nakase Accident Lawyers & Employment Attorneys - https://nakaselawfirm.com/

Prawo Kalifornii jasno opisuje tego typu sytuacje w oparciu o doktrynę prawną zwaną porównawczym zaniedbaniem lub porównawczą winą. Kalifornia to „czysty” sąd względnych zaniedbań. Oznacza to, że powód, który pozywa kierowcę w Kalifornii za obrażenia ciała, może odzyskać odszkodowanie, nawet jeśli winę ponosi ponad 50 procent. Na przykład, jeśli powód poniesie 100 000 dolarów odszkodowania w wyniku wypadku samochodowego, nadal może wnieść pozew, nawet jeśli szacuje się, że 55%. Winny jest kierowca samochodu. Jeżeli roszczenie powoda zostanie uwzględnione, będzie on musiał odzyskać kwotę, która zostanie pomniejszona o wysokość winy nałożonej na stronę. W takim przypadku wygrywający roszczący odzyska 45 000 USD. Dlatego nadal powinieneś skontaktować się z prawnikiem od wypadków samochodowych.

Jesteś na profilu ivanratnitski - stronie mieszkańca miasta Radlin. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj