Co jeszcze przed nami?
W żywieckim kinie Janosik trwa 15 edycja żywieckiego Festiwalu Górskiego Adrenalinium.
Sobota 22 października
KINO
• 13:00 Rozkołys I Łukasz Ratuski I Polska I 72 min
• 14:15 Konkurs: sprawozdanie z nadpływającej powodzi I Piotr Topiński I Polska I 27 min
• 14:45 Konkurs: Woods & Stones I Marcin Matuszny I Polska I 4 min
• 15:00 North Country I Nick Martini I USA I 21 min
• 15:30 All seasons I A. Rotnicki, B. Osses, J.Osiński, M. Piłat I W. Brytania, Polska I 78 min
• 17:00 Świat naszymi oczami – „Sokotra – smocza karawana” – spotkanie podróżnicze
• 18:15 Wulkan miłości I Sara Dosa I USA, Kanada I 93 min
• 20:00 Wojciech Jagielski – „Druga strona świata” – spotkanie reportażowe
NAMIOT
• 0:00 – 14:00 „Przyroda ożywiona” – warsztaty animacji dla rodzin z Ewą Borysewicz
• 14:00 – 15:30 „Bezpieczeństwo w górach i pierwsza pomoc” – warsztaty GOPR Michał Juraszek
• 15:30 – 16:00 „Osobni” – Katarzyna Franus – spotkanie pisarskie / prowadzenie Agata Chmielowska
• 16:00 – 18:00: Kiermasz rękodzielniczy, Klub Wysokogórski BB – działaj z nami!, Znakowanie szlaków z PTTK/ O. Żywiec, Mikrokosmos – najmniejsze kino dla dziec, Warsztaty „Czyste Beskidy”, Warsztaty „Górska biżuteria”, Animacje dla dzieci, ścianka GOPR-u
• 18:00 – 19:30 Finał Pomarańczowej Energii/ Rynek
• 19:30 – 21:00 Finał Pomarańczowej Energi/ Namiot
• 21:00 – 22:00 Finał Pomarańczowej Energii: Koncert BASS ASTRAL
JURTA
• 14:30 – 16:00 „Rośliny w życiu człowieka” – warsztaty przyrodniczo artystyczne z „Opowiadamy o Świecie”
• 16:30 – 18:00 „Rośliny w życiu człowieka” – warsztaty przyrodniczo artystyczne z „Opowiadamy o Świecie”
Niedziela 23 października
KINO
• 14:00 Konkurs: Carpatia Divide I Race or adventure I Cezary Adamski I 20 min
• 14:20 Konkurs: Opętany I Jakub Brzosko I 36 min
• 14:50 Góroterapia
• 15:00 White Dream I Mathieu Le Lay I Francja I 2021 I 52 min
• 16:15 Dhaulagiri is my Everest I Pavol Barabáš I Słowacja I 2022 I 63 min
• 17:30 Mariusz Hatala i Piotr Krzyżowski – „Broad Peak i K2 w 9 dni” – spotkanie himalajskie
• 19:00 Kozice Gala Show – ogłoszenie wyników konkursu filmów krótkometrażowych
• 19:30 Numinous I Nicolas Teichrob I USA I 50 min
• 20:30 Peter Chrzanowski – „Narty i paralotnie w wersji extreme” – spotkanie górskie
• 21:30 House of the Gods I Matt Pycroft I Wielka Brytania I 2021 I 44 min
NAMIOT
• 14:00 – 18:00 MikroKosmos – najmniejsze kino dla dzieci
• 14:00 – 16:00 Plogging „Czyste Beskidy” – marszobieg ze sprzątaniem Grojca
• 14:00 – 15:00 Aktywne Szkraby – górska joga
• 15:00 – 16:00 Inamojo- warsztaty dobrego samopoczucia dla dzieci/ A. Jaremska
• 16:00 – 17:00 Odkryj świat druku 3D! – Wydrukuj swój brelok z recyklingu – warsztaty
• 16:30 – 17:30 Odkryj świat druku 3D! – Wydrukuj swój brelok z recyklingu – warsztaty
• 17:00 – 18:00 Odkryj świat druku 3D! – Wydrukuj swój brelok z recyklingu – warsztaty
JURTA
• 14:30 – 16:00 Komponowanie herbaty Dziki Smak – warsztaty przyrodniczo-etnologiczne
• 16:30 – 18:00 Komponowanie herbaty Dziki Smak – warsztaty przyrodniczo-etnologiczne
NORBLIN EVENT HALL
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?