reklama

Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 – Kto dostał się do Sejmu i Senatu Skoczów

Małgorzata Wójcik-Nowacka
Małgorzata Wójcik-Nowacka
Zaktualizowano 
Karol Rycio
Wybory do Parlamentu w Skoczowie, podobnie jak w każdej miejscowości w Polsce, to sprawdzian demokracji. Czy mieszkańcy Skoczowa podczas wyborów parlamentarnych 2019 skorzystali ze swojego prawa głosu? Jakie sa wyniki wyborów parlamentarnych w Skoczowie? Kto dostał się do Sejmu z okręgu nr 27, a kto wybrał do Senatu z okręgu nr 79? Sprawdź, czy na liście przyszłych posłów i senatorów są twoi kandydaci.

Wyniki wyborów do Sejmu dla miasta Skoczów

Lista kandydatów w wyborach do Sejmu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 27.

Lista kandydatów nr 1: KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

1. Szemla Mirosław Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 10 108
  • Procent głosów oddanych na listę: 36,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,6%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: dyrektor ds. wdrożeń i rozwoju technologii

2. Ormaniec Marian Albin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 827
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,19%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,73%
  • Miejsce zamieszkania: Gilowice
  • Zawód: dyrektor generalny

3. Kiereś Małgorzata ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 556
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,21%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,66%
  • Miejsce zamieszkania: Istebna
  • Zawód: etnograf

4. Ogiegło Alicja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 704
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,44%
  • Miejsce zamieszkania: Czechowice-Dziedzice
  • Zawód: nauczyciel

5. Major Przemysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 165
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Chybie
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

6. Szendera Waldemar Michał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 032
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Suszec
  • Zawód: biolog

7. Jarco Dawid Sylwester ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 949
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,24%
  • Miejsce zamieszkania: Juszczyna
  • Zawód: ekonomista

8. Wójcik Ryszard Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 576
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: emeryt

9. Wenglorz Halina Stefania ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 808
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Kaczyce
  • Zawód: pielęgniarka

10. Żyła Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 281
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,33%
  • Miejsce zamieszkania: Jankowice
  • Zawód: właściciel zakładu

11. Kućka Edward Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 581
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,09%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Kozy
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

12. Szczepańczyk-Chrobak Magdalena Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 446
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,61%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: ekonomista

13. Sosnowska Justyna Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 519
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,87%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Zabrze
  • Zawód: laborant chemiczny

14. Brzoska-Krawczyk Brygida Urszula ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 144
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,52%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,04%
  • Miejsce zamieszkania: Zabrze
  • Zawód: emerytka

15. Grzyb Andrzej Bernard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 316
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,14%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: specjalista bankowości

16. Gawęda Grzegorz Ryszard ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 754
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,72%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Bestwinka
  • Zawód: przedstawiciel władzy samorządowej

17. Butor Lucyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 488
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,76%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Pewel Mała
  • Zawód: właściciel zakładu

18. Kożusznik Danuta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 498
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Cieszyn
  • Zawód: nauczyciel

Lista kandydatów nr 2: KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

1. Szwed Stanisław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 65 315
  • Procent głosów oddanych na listę: 35,88%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 16,78%
  • Miejsce zamieszkania: Grodziec
  • Zawód: parlamentarzysta

2. Puda Grzegorz Paweł ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 23 907
  • Procent głosów oddanych na listę: 13,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 6,14%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: parlamentarzysta

3. Matuszny Kazimierz Władysław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 12 967
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,12%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,33%
  • Miejsce zamieszkania: Milówka
  • Zawód: parlamentarzysta

4. Drabek Przemysław Mieczysław ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 19 770
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,08%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: menadżer

5. Wójcik Magdalena Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 816
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,49%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: tłumacz

6. Gaża Grzegorz Krzysztof ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 11 526
  • Procent głosów oddanych na listę: 6,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,96%
  • Miejsce zamieszkania: Pszczyna
  • Zawód: przedsiębiorca

7. Macura Ryszard Arkadiusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 7 924
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,04%
  • Miejsce zamieszkania: Cieszyn
  • Zawód: nauczyciel

8. Kanafek-Lewandowska Marcela Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 414
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,62%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,16%
  • Miejsce zamieszkania: Pszczyna
  • Zawód: pedagog

9. Adamska Barbara Lucyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 336
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,28%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,6%
  • Miejsce zamieszkania: Czechowice-Dziedzice
  • Zawód: nauczyciel-pedagog

10. Łoś Konrad Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 964
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,73%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,28%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: nauczyciel akademicki

11. Midor Adrian Kamil ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 280
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,9%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,36%
  • Miejsce zamieszkania: Żywiec
  • Zawód: nauczyciel

12. Gowin Jarosław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 209
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,86%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,34%
  • Miejsce zamieszkania: Żywiec
  • Zawód: technik elektronik

13. Dziedzic Janusz Witold ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 340
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,34%
  • Miejsce zamieszkania: Chybie
  • Zawód: socjolog

14. Biegun Agnieszka Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 102
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,54%
  • Miejsce zamieszkania: Juszczyna
  • Zawód: nauczyciel

15. Wawrzeczko Magdalena Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 027
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,56%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Rudzica
  • Zawód: student

16. Michnik Renata Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 970
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,25%
  • Miejsce zamieszkania: Dębowiec
  • Zawód: pracownik samorządowy

17. Pasierbek Łukasz Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 161
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,64%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Bestwina
  • Zawód: fizjoterapeuta

18. Białowąs Beata Iwona ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 999
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,51%
  • Miejsce zamieszkania: Katowice
  • Zawód: filozof

Lista kandydatów nr 3: KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

1. Koperski Przemysław Adam ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 22 055
  • Procent głosów oddanych na listę: 49,34%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 5,67%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: prawnik

2. Lamek-Kochanowska Agnieszka Zofia ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 4 392
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,83%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,13%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: gospodyni domowa

3. Czylok Leszek Zbigniew ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 070
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,63%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,53%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: pracownik administracyjny

4. Satława Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 074
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,28%
  • Miejsce zamieszkania: Gilowice
  • Zawód: technik technologii drewna

5. Tyrna Leszek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 445
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,89%
  • Miejsce zamieszkania: Goleszów
  • Zawód: nauczyciel

6. Czaicka Anna Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 007
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Pisarzowice
  • Zawód: specjalista ds. sprzedaży

7. Madzia Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 480
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,55%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,64%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: ekonomista

8. Banot Aleksandra Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 202
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,69%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,31%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne

9. Słonka-Gibas Barbara Jolanta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 506
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,13%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Żywiec
  • Zawód: nauczyciel

10. Pindel Władysław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 593
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,33%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Jeleśnia
  • Zawód: nauczyciel

11. Gasparska Katarzyna Olga ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 523
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,17%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Godziszka
  • Zawód: specjalista ds. marketingu

12. Zalewska Alicja ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 855
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,22%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: przedsiębiorca

13. Hasior Aleksandra Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 358
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,8%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Krzyżowice
  • Zawód: nauczyciel akademicki - nauki humanistyczne

14. Grzybek Paulina Magdalena ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 776
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,2%
  • Miejsce zamieszkania: Czechowice-Dziedzice
  • Zawód: spedytor międzynarodowy

15. Brudny Michał Jacek ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 124
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,51%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,29%
  • Miejsce zamieszkania: Warszawa
  • Zawód: przedsiębiorca

16. Miech Paweł Piotr ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 580
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,3%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: programista

17. Siąkała Artur Jerzy ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 654
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Frelichów
  • Zawód: przedsiębiorca

18. Noskowski Zbigniew Henryk ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 007
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,26%
  • Miejsce zamieszkania: Pszczyna
  • Zawód: nauczyciel

Lista kandydatów nr 4: KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

1. Foltyn Bronisław Edward ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 14 893
  • Procent głosów oddanych na listę: 51,53%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 3,83%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: dyrektor generalny

2. Grajny Robert Łukasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 2 026
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,01%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,52%
  • Miejsce zamieszkania: Czechowice-Dziedzice
  • Zawód: technik infomatyk

3. Bielewicz Wojciech Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 474
  • Procent głosów oddanych na listę: 5,1%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,38%
  • Miejsce zamieszkania: Żywiec
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

4. Starzyńska Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 168
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,04%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,3%
  • Miejsce zamieszkania: Cieszyn
  • Zawód: specjalista polityki społecznej

5. Skłodowski Artur ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 802
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,78%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,21%
  • Miejsce zamieszkania: Cieszyn
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

6. Milczanowska-Szweda Magdalena Barbara ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 601
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,08%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,15%
  • Miejsce zamieszkania: Rudołtowice
  • Zawód: księgowy

7. Małysz Paweł Adam ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 118
  • Procent głosów oddanych na listę: 10,79%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,8%
  • Miejsce zamieszkania: Zaborze
  • Zawód: programista aplikacji

8. Wiewióra-Błachut Marlena Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 551
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,91%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Lipowa
  • Zawód: technik analizy i monitoringu środowiska

9. Czapiga Cezary Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 352
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,22%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,09%
  • Miejsce zamieszkania: Czechowice-Dziedzice
  • Zawód: technik urządzeń sanitarnych

10. Kula Patrycja Joanna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 678
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,35%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,17%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: asystent zarządu

11. Polański Andrzej Grzegorz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 425
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,47%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: przedstawiciel handlowy

12. Cieślar Jolanta Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 563
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,95%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Skoczów
  • Zawód: inż. budownictwa

13. Michnik Ronald Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 458
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,58%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,12%
  • Miejsce zamieszkania: Jaworze
  • Zawód: student

14. Strzałkowska Grażyna Katarzyna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 294
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,02%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,08%
  • Miejsce zamieszkania: Czaniec
  • Zawód: ogrodnik

15. Rudnicki Dawid Józef ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 206
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,71%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,05%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: projektant systemów alarmowych

16. Śnieżek Katarzyna Elżbieta ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 382
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,32%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,1%
  • Miejsce zamieszkania: Żywiec
  • Zawód: nauczyciel

17. Waliczek Paweł Teodor ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 909
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,15%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,23%
  • Miejsce zamieszkania: Jasienica
  • Zawód: stolarz

Lista kandydatów nr 5: KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

1. Nykiel Mirosława ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 46 849
  • Procent głosów oddanych na listę: 44,25%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 12,04%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: poseł na sejm RP

2. Pępek Małgorzata Anna ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 17 914
  • Procent głosów oddanych na listę: 16,92%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 4,6%
  • Miejsce zamieszkania: Żywiec
  • Zawód: ekonomista

3. Suchoń Mirosław Tadeusz ✔️

  • Ma mandat
  • Liczba głosów: 10 039
  • Procent głosów oddanych na listę: 9,48%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,58%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: ekonomista

4. Molin Andrzej Jan ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 8 443
  • Procent głosów oddanych na listę: 7,97%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 2,17%
  • Miejsce zamieszkania: Wisła
  • Zawód: matematyk

5. Głombek Edyta Teresa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 878
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,66%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1%
  • Miejsce zamieszkania: Piasek
  • Zawód: główna księgowa

6. Lazarek Gabriela Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 153
  • Procent głosów oddanych na listę: 2,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,81%
  • Miejsce zamieszkania: Cieszyn
  • Zawód: fryzjer

7. Michasiów Dariusz Stanisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 3 959
  • Procent głosów oddanych na listę: 3,74%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,02%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: przedsiębiorca

8. Ryplewicz Rafał Paweł ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 508
  • Procent głosów oddanych na listę: 1,42%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,39%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: pracownik samorządowy

9. Giertler Łukasz Antoni ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 490
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,46%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,13%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: historyk

10. Ślęk Marcin Rafał ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 1 034
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,27%
  • Miejsce zamieszkania: Zebrzydowice
  • Zawód: magister administracji

11. Kaszok Ewa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 714
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,67%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,18%
  • Miejsce zamieszkania: Międzybrodzie Bialskie
  • Zawód: masarz

12. Pijanowski Jerzy Marcin ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 738
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,7%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,19%
  • Miejsce zamieszkania: Czechowice-Dziedzice
  • Zawód: inżynier leśnictwa

13. Krzyżak Karolina Józefa ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 422
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,4%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Bujaków
  • Zawód: politolog

14. Łukowicz Beata Anna ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 439
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,41%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,11%
  • Miejsce zamieszkania: Kaniów
  • Zawód: księgowa

15. Desoń Bogdan Tomasz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 217
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,2%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,06%
  • Miejsce zamieszkania: Szczyrk
  • Zawód: muzyk

16. Jafernik Bronisław ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 279
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,26%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,07%
  • Miejsce zamieszkania: Sopotnia Mała
  • Zawód: nauczyciel

17. Piegzik-Izydorczyk Dorota Maria ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 532
  • Procent głosów oddanych na listę: 0,5%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 0,14%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Zawód: analityk medyczny

18. Tomczykiewicz Maciej Tadeusz ❌

  • Bez mandatu
  • Liczba głosów: 5 268
  • Procent głosów oddanych na listę: 4,98%
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 1,35%
  • Miejsce zamieszkania: Pszczyna
  • Zawód: adwokat

Dowiedz się więcej

Wyniki wyborów do Sejmu dla miasta Skoczów

Lista kandydatów w wyborach do Senatu, na których mogą głosować mieszkanki i mieszkańcy okręgu wyborczego nr 79.

Jachnik Jerzy Witold ❌

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓCIĆ PRAWO

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 16 550
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 10,34%
  • Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: inżynier metalurg

Kopeć Tadeusz Wiktor ✔️

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  • Czy otrzymał mandat: tak
  • Liczba głosów: 78 655
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 49,16%
  • Miejsce zamieszkania: Cieszyn
  • Partia: Porozumienie Jarosława Gowina
  • Zawód: parlamentarzysta

Maślanka Hubert Zbigniew ❌

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  • Czy otrzymał mandat: nie
  • Liczba głosów: 64 787
  • Procent głosów oddanych w okręgu: 40,49%
  • Miejsce zamieszkania: Świnna
  • Partia: nie należy do partii politycznej
  • Zawód: pracownik samorządowy

Dowiedz się więcej

FLESZ: Zmiany przepisów: pierwszeństwo pieszych przed przejściem

Wideo

Materiał oryginalny: Wyniki wyborów parlamentarnych 2019 – Kto dostał się do Sejmu i Senatu Skoczów - Skoczów Nasze Miasto

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3